Kandidátní listina KSČM pro volby do Krajského zastupitelstva 2016

 

 

KANDIDÁTNÍ LISTINA

* * *

pro volby do Zastupitelstva Plzeňského kraje

konaných ve dnech 7. a 8. října 2016

* * * 

Komunistická strana Čech a Moravy

 

 

Kandidáti:

poř. číslo

jméno, příjmení, titul

věk *)

povolání

obec, kde je kandidát přihlášen k trvalému pobytu

název politické strany nebo

politického hnutí, jehož je kandidát členem, popřípadě údaj "bez politické příslušnosti"

  1. 1.

Ing. Karel Šidlo

58

poslanec Parlamentu České republiky

Bezděkov

Komunistická strana Čech a Moravy

  1. 2.

Ing. Václav Štekl

40

člen Rady Plzeňského kraje

Plzeň

Komunistická strana Čech a Moravy

  1. 3.

JUDr. Zdeňka Lišková

62

náměstkyně hejtmana Plzeňského kraje

Rokycany

Komunistická strana Čech a Moravy

  1. 4.

Ing. Věstislav Křenek

65

uvolněný předseda Výboru pro veřejné zakázky Zastupitelstva Plzeňského kraje

Domažlice

Komunistická strana Čech a Moravy

  1. 5.

Alexandra Nágrová

63

obecní lesní

Hvozd

Komunistická strana Čech a Moravy

  1. 6.

František Trhlík

61

starosta obce Kostelec

Kostelec u Stříbra

Komunistická strana Čech a Moravy

  1. 7.

Bc. Hana Benediktová

51

všeobecná sestra

Přeštice

bez politické příslušnosti

  1. 8.

RSDr. Jan Rejfek

63

referent

Dešenice

Komunistická strana Čech a Moravy

  1. 9.

PhDr. Ing. Mgr. et Mgr. Jiří Valenta

50

poslanec Parlamentu České republiky

Plzeň

Komunistická strana Čech a Moravy

  1. 10.

RSDr. Josef Švarcbek

61

revizní technik

Planá

Komunistická strana Čech a Moravy

poř. číslo

jméno, příjmení, titul

věk *)

povolání

obec, kde je kandidát přihlášen k trvalému pobytu

název politické strany nebo

politického hnutí, jehož je kandidát členem, popřípadě údaj "bez politické příslušnosti"

  1. 11.

Bc. Ladislav Trávníček

46

hlavní účetní

Úněšov

bez politické příslušnosti

  1. 12.

Ing. et Ing. Jan Bozděch, Ph.D.

30

starosta městyse Klenčí pod Čerchovem

Klenčí pod Čerchovem

bez politické příslušnosti

  1. 13.

Miroslav Vild

64

místostarosta obce Holoubkov

Holoubkov

Komunistická strana Čech a Moravy

  1. 14.

Mgr., Bc. Hana Hemzáčková

31

asistentka poslance

Starý Plzenec

bez politické příslušnosti

  1. 15.

Luboš Hodan

44

elektromechanik

Přeštice

Komunistická strana Čech a Moravy

  1. 16.

Petr Cvalín

26

dělník

Staňkov

Komunistická strana Čech a Moravy

  1. 17.

Mgr. Miroslav Kavij

52

předseda Krajského výboru Komunistické strany Čech a Moravy

Klatovy

Komunistická strana Čech a Moravy

  1. 18.

Jan Beneš

31

projektant

Třemošná

Komunistická strana Čech a Moravy

  1. 19.

Josef Šefl

59

vedoucí provozu - vodohospodářství

Dobřany

Komunistická strana Čech a Moravy

  1. 20.

Věnceslava Šulová

49

starostka obce Líšťany

Líšťany

bez politické příslušnosti

  1. 21.

Jitka Hejlová

53

administrativní pracovnice

Hrádek

Komunistická strana Čech a Moravy

  1. 22.

Jana Kiššová

63

starostka obce Halže

Halže

Komunistická strana Čech a Moravy

  1. 23.

Mgr. Václav Hruška

68

učitel

Domažlice

bez politické příslušnosti

  1. 24.

Andrea Cízlová

39

vedoucí zaměstnanec – gastronomie

Plzeň

Komunistická strana Čech a Moravy

  1. 25.

Vladimír Kopal

52

učitel

Blovice

Komunistická strana Čech a Moravy

  1. 26.

Ing. Zdeněk Hubka

52

ředitel zemědělského podniku

Kralovice

Komunistická strana Čech a Moravy

poř. číslo

jméno, příjmení, titul

věk *)

povolání

obec, kde je kandidát přihlášen k trvalému pobytu

název politické strany nebo

politického hnutí, jehož je kandidát členem, popřípadě údaj "bez politické příslušnosti"

  1. 27.

Bc. Václav Špíral

39

pracovník v oboru informační technologie

Kakejcov

Komunistická strana Čech a Moravy

  1. 28.

JUDr. František Podlipský

66

právník

Bor

Komunistická strana Čech a Moravy

  1. 29.

Ing. Lubomír Porvich

54

zemědělský technik

Horšovský Týn

Komunistická strana Čech a Moravy

  1. 30.

Jana Šimková

53

učitelka

Klatovy

bez politické příslušnosti

  1. 31.

Milan Hajšman

38

skladník

Plzeň

Komunistická strana Čech a Moravy

  1. 32.

Karel Malý

59

starosta obce Dnešice

Dnešice

Komunistická strana Čech a Moravy

  1. 33.

Vladimír Sácký

55

asistent poslance

Vejprnice

Komunistická strana Čech a Moravy

  1. 34.

Petr Šaufl

52

sociální pracovník

Rokycany

Komunistická strana Čech a Moravy

  1. 35.

Stanislav Kolda

59

vedoucí provozního oddělení

Lesná

Komunistická strana Čech a Moravy

  1. 36.

Ing. Petr Žáček

54

technik

Kdyně

Komunistická strana Čech a Moravy

  1. 37.

Ing. Bc. Matyáš Zicha, DiS.

33

učitel

Holkovice

Komunistická strana Čech a Moravy

  1. 38.

Václav Heřman

42

servisní technik

Plzeň

Komunistická strana Čech a Moravy

  1. 39.

Michal Šebek

39

publicista

Blovice

Komunistická strana Čech a Moravy

  1. 40.

Blanka Beštová

25

manipulační dělnice ve skladu

Město Touškov

bez politické příslušnosti

  1. 41.

Zdeňka Sítková

60

zdravotní sestra

Planá

Komunistická strana Čech a Moravy

  1. 42.

Hana Váchalová

50

asistentka - kalkulátorka

Postřekov

bez politické příslušnosti

poř. číslo

jméno, příjmení, titul

věk *)

povolání

obec, kde je kandidát přihlášen k trvalému pobytu

název politické strany nebo

politického hnutí, jehož je kandidát členem, popřípadě údaj "bez politické příslušnosti"

  1. 43.

Robert Starý

50

obchodní zástupce

Plzeň

Komunistická strana Čech a Moravy

  1. 44.

Libor Žďánský

42

jednatel firmy v potavinářství

Dobřany

Komunistická strana Čech a Moravy

  1. 45.

Hana Merhoutová

59

dělnice

Líně

Komunistické strana Čech a Moravy

         
         
         
         
         

*) ke dni podání kandidátní listiny

 

ikona-vpravo-humor ikona-vpravo-videa ikona-vpravo-facebook